xFace

Revoluční novinka v oblasti získávání informací s využitím umělé inteligence.

Služba xFace umožňuje detekci a identifikaci obličejů v pohybujícím se obrazu. Funguje za pomoci konvolučních neuronových sítí CNN).

Podařilo se propojit nejnovější existující technologie s platformou společnosti TOXIN a světlo světa spatřil modul, který umí takto zpracovávat detekci a identifikaci obličejů v reálném čase.

  • Představte si, že dokážete detekovat a identifikovat jakoukoliv osobu ve všech celostátních i regionálních televizích, v jakémkoliv streamu, v jakémkoliv videu.
  • Představte si, že můžete sledovat a analyzovat veškeré výskyty určených osob ve více jak 1000 pořadech denně.
  • Představte si, že najdete i osoby, o kterých nepadne v reportáži ani slovo a standardní monitoring médií je nezachytí.

… a to umí xFace

Díky zavedení této nejnovější technologie jsme schopni našim klientům dodat o cca 10-15% mediálních výstupů více, než za použití standardního monitoringu médií. Jdeme „na hranu technologických možností“.

Momentálně není po celé Evropě jiný subjekt, který by danou technologii používal při monitoringu médií.

Vše je dle pravidel GDPR. Momentálně detekujeme a identifikujeme pouze osoby, od kterých máme k dispozici souhlas, nebo jsou veřejně činné, jednají či vystupují za organizace (mluvčí, statutární zástupci apod.) a souhlas zde není potřeba.

Chcete mít vlastní PROFI PR obsah?

Sjednejte si nezávaznou schůzku a my vám vše představíme přímo u vás.