xStream

Vývoj a implementace systému xStream zabraly téměř dva roky. Podařilo se propojit nejnovější existující technologie s platformou společnosti TOXIN a světlo světa spatřil modul, který umí zpracovávat televize a rádia v reálném čase.

Můžete tak ihned vědět, že právě teď na některém televizním či rozhlasovém kanálu mluví o Vás, Vaší firmě nebo o tématu, které Vás zajímá. Máte ihned k dispozici přepis mluveného slova.

Můžete si daný pořad, který obsahuje Vaše klíčová slova, přehrát z libovolného místa, dokonce i když ještě neskončil.

Systém xStream dokáže v jeden okamžik převést mluvené slovo do textu u desítek celostátních i regionálních televizí a rádií. Díky tomuto řešení uživatelé získají 40krát více sledovaných pořadů, než u stávajícího monitoringu médií (s ručním přepisem) a tím i mnohem více důležitých výstupů. Denně touto umělou inteligencí zpracováváme přes 1000 pořadů. Systém je již na takové úrovni, že dokáže poskytovat výstupy s diakritikou i oddělováním vět. Relevance přepisů již dosahuje 98%.

Každý uživatel se naučí modul ovládat během pár sekund a pak už mu neunikne žádná důležitá informace.

Systém Vás upozorní na daný kanál (např. ČT24), přesný pořad (např. Studio 6) a dokonce i přímo na pasáž, kterou si máte přehrát. Nebo si můžete jakékoliv informace ihned dohledat zpětně v archivu.

Chcete vědět více?

Sjednejte si nezávaznou schůzku a my vám vše představíme přímo u vás.

Co je xStream?

  • Umožňuje zpracovávat televizní a rozhlasové pořady v reálném čase.
  • Uživatel má k dispozici okamžitě text mluveného slova.
  • Kliknutím na jakékoliv místo v textu se ihned nastaví přehrávání televize či rádia na dané místo.
  • Systém vás sám upozorní, že právě teď někdo zmínil v televizi či rádiu vámi předem nadefinovaná klíčová slova. A můžete si pořad okamžitě přehrát, přestože ještě neskončil.